Mieli Svečiai, džiaugiamės galėdami priimti Jus mūsų “Paupio sodyboje” !

Kelios paprastos  taisyklės padės  Jūsų šventei praeiti sklandžiai, be žalos  Jums ir aplinkai, kaimynams ir sodybos šeimininkams.

 • Avansas. Užsakant sodybą sumokamas  avansas  (30% sumos). Atšaukiant užsakymą arba keičiant užsakymo datą likus mažiau nei 4 savaitėms iki rezervuotos datos, avansas  negrąžinamas.
  Likusį užsakymo suma sumokama pavedimu iki atvykimo  arba grynais atvykus.
 • Depozitas. Prie sutartinės kainos sumokamas 200  eurų (priklausomai nuo žmonių kiekio)  grąžintinas depozitas. Depozitas grąžinamas pavedimu arba grynaisiais pinigais pirmadieniais.
 • Atvykimo laikas: Penktadieniais nuo 14:00 val.- išvykimo laikas iki 11:00  val.

Šeštadieniais ir kitomis dienomis nuo 15:00 val. – išvykimo laikas iki 12 val.

 • Garsas. Lauke muzika gali būti tik fonu ir TIK iki 22:00 val.

Garsi muzika  gali būti tik name , tam turime net dvi puikias sales. Galite šokti arba dainuoti čia  iki ryto! Pirties namelyje muzika po 22:00 irgi negalima dėl artumo su kaimynu.

Taip pat labai prašome nešūkauti ir nerėkauti lauke po 22:00 val.

 • Rūkymas (ir žvakių deginimas ) griežtai draudžiamas pastatų viduje!

Labai prašome nemėtyti nuorūkų lauke.  Pavėsinės, terasos,  visur yra peleninės.

 • Žvejyba tvenkinyje yra neleistina. Žvejoti galite Merkyje, įsigijus specialią licenciją Aplinkos Leidimų Informacinė Sistema (https://alis.am.lt)
 • Sodyboje esantis turtas. Labai norėtume rasti tokiame pačiame stovyje , kaip ir perdavėme Jums. Tai liečia stalus, kedės, kitus baldus, indus  ir kitą sodyboje esantį turtą.
 • Mašinų statymas. Turime tam net 2 parkavimo aikšteles. Labai norėtume , kad nevažinėtumėte automobiliu po teritoriją prie  pavėsinės arba namo dėl bet kokios priežasties.
 • Indų plovimas. Jeigu atsivežate savo maistą prašome išplauti indus. Indų plovimo mašina yra virtuvėje Jūsų paslaugoms (naudokite Programą 4). Jei nenorėsite plauti, męs išplausime, bet ši paslauga kainuoja 20 eurų.

      Pažeidus šias taisykles depozitas yra negrąžinamas.  Depozito suma  yra   laikoma minimaliais   nuostoliais, kurių nereikia papildomai įrodinėti!

Linkime Jums geros šventės arba ramaus poilsio. Jauskitės kaip namuose bet nepamirškite , kad esate svečiuose!