Facebook
360 Virtual Tour

Others about usIdėja savaitgaliuiDaiva Norkienė
rugsėjo 19d. 2010

Gaudydami paskutines bobų vasaros dienas ir džiaugdamiesi vis dar gražia ir dar šalnų nenualinta gamta, galite pasilepinti tarp Vilniaus ir Šalčininkų esančioje jaukioje kaimo turizmo sodyboje gražiu pavadinimu - Paupio sodyba. ir, žinoma, paplaukioti baidarėms.
Baidarėmis pro pamerkio dvarusRūta Suchodolskytė, Vytautas Nosevičius
liepos 5 d. 2009m.

Merkys – viena švariausių ir romiausių Lietuvos upių. Ji prasideda Baltarusijoje. Lietuvoje vinguriuoja 185 kilometrus. Šiuo Dzūkijos gražuoliu galima pasigėrėti plaukiojant baidarėmis. Vaizdingiausiai ji teka per Šalčininkų rajoną. Merkys nėra pavojingas ar gausus slenksčių, kai kur labai ramus, medžiai bei dangus atsispindi tarsi veidrodyje, o kartais ir sraunus, šniokščiantis, bet negilus. Svarbu pasirinkti tinkamą baidarę, geriausia dvivietę, gilesnę, kanojos tipo, o vadinamosios „sit-on-top“ tipo yra greitos ir lengvos, tačiau kyla rizika išvirsti. Smagu, žinoma, ypač karštą dieną, bet per dažni išsivertimai gali ir įkyrėti.
Išlikimo kaina - unikali verslo idėja?Laura Razmytė
kovo 12 d. 2009m.

Kaimo turizmas Lietuvoje jau vadinamas tradiciniu verslu. Todėl atrodytų, kad jis neturėtų atsilaikyti prieš sunkmečio keliamus pavojus. Tačiau ilgametis Lietuvos vyrų rankinio rinktinės žaidėjas Gintas Galkauskas, baigęs sportininko karjerą, nebijodamas nėrė i kaimo turizmo verslą.
Neregėta LietuvaEglė Gerulaitytė
sausio 12 d. 2009m.

Turizmo departamento Turizmo paslaugų plėtros skyriaus vedėjo Gintauto Indriūno teigimu, dabar gera proga ieškoti verslo alternatyvų. „Kelionių agentūroms išties vertėtų atsigręžti į vidaus rinką ir vidaus turizmo produktus – kaimo turizmo sodybas, kurortus. Neabejoju, jei žmonėms būtų siūlomos nebrangios savaitgalio kelionės, išvykos, jos būtų populiarios“, – įsitikinęs G.Indriūnas.
Naujųjų metų išvakarėse – gardus pramogų desertasRūta Peršonytė, Lilija Valatkienė
gruodžio 19d. 2008m.

Žmonės tiki, kad žengiant per Naujųjų metų slenkstį reikia pasilinksminti, atsikratyti per dvylika mėnesių susikaupusių problemų, nesėkmių bei pykčio. 2009-uosius lietuviai sutiks ir pramogų sūkuryje, ir prie šeimos židinio. Žiemos šventės – smagus laikotarpis, kai gali lankyti draugus, kviesti į svečius artimuosius, dovanoti dovanas, skaniai valgyti, į valias pramogauti.Buvęs rankininkas savas tarp savų kaimeNijolė Storyk
gruodžio 9 d. 2008m.

Kartais, matyt, reikia apkeliauti vos ne visą pasaulį, kad galėtum sau pasakyti: niekur nėra geriau kaip gimtinėje. Buvęs Lietuvos vyrų rankinio rinktinės, klubo "Granitas" žaidėjas 35 metų Gintas Galkauskas tuo įsitikino - jis daug metų kitose šalyse žaidė rankinį, tačiau svetur nepasiliko, nors galėjo. Negana to, sugrįžęs pasirinko ne miestą, bet Paupio kaimą, ir čia pradėjo kaimo turizmo verslą.


Rankininkas paragavo ir dizainerio duonosDarius Babickas
gruodžio 8 d. 2008m.

Sportininkams nekilnojamojo turto verslas – ne svetimas. Tai patvirtino ir ilgamečio Lietuvos vyrų rankinio rinktinės žaidėjo Ginto Galkausko sprendimas įrengti kaimo turizmo sodybą. Sportininkas tiki, kad nesuklydo dėl tokio pasirinkimo ir laukia norinčių pailsėti svečių.


Copyright © 2011

All rights reserved.